Ukucaj NEVA
(razmak) TVOJU PORUKU
Šalješ na broj:
144224
cena 41,3 den./SMS so ddv

NEVA (1986)

Ime: NEVA

Mesto stanovanja: Bitola

Visina/Težina: 168cm / 55kg

Horoskop: Devica

O meni: Под присила се доселив овде од Босна и сега се чувствувам многу осамена.Јас сум нежна и искрена,не сакам повеќе минливи авантури,сакам нешто сериозно што ќе има долг век на траење.Преферирам секси облека,фустани и чевли.Пиши ми,те очекувам со нетрпение.

U SMS poruci piši: NEVA TVOJA_PORUKA i šalješ na broj 144224 cena 41,3 den./SMS so ddv

Da pošalješ poruku klikni na dugme:Pošalji poruku
Back to top