Ukucaj NINA
(razmak) TVOJU PORUKU
Šalješ na broj:
144224
cena 41,3 den./SMS so ddv

NINA (1969)

Ime: NINA

Mesto stanovanja: Gostivar

Visina/Težina: 169cm / 60kg

Horoskop: Strelac

O meni: Јас сум едноставна жена,со просечен изглед,друштвена,но ноќите ми се долги кога ќе останам сама,далеку од своето семејство кое е во Србија.Би сакала да најдам чесен маж за дружење и можна врска.Сакам долги предигри и нежност.Ако си за во кафуле уште денес,напиши ми порака и израдувај ме.

U SMS poruci piši: NINA TVOJA_PORUKA i šalješ na broj 144224 cena 41,3 den./SMS so ddv

Da pošalješ poruku klikni na dugme:Pošalji poruku
Back to top