Ukucaj GALA
(razmak) TVOJU PORUKU
Šalješ na broj:
144224
cena 41,3 den./SMS so ddv

GALA (1985)

Ime: GALA

Mesto stanovanja: Veles

Visina/Težina: 171cm / 58kg

Horoskop: Lav

O meni: Повлечена сум и мирна девојка и барам сериозен маж за врска.Сакам да се најдеме некаде на кафе и малку да поразговараме,па никогаш не се знае,можеби сме измислени еден за друг.Осамена сум бидејќи долго време бев надвор од државата,но мислам дека сум многу забавна личност и најважно од се-искрена сум.Ја чеком твојата смс порака за договор за средба.

U SMS poruci piši: GALA TVOJA_PORUKA i šalješ na broj 144224 cena 41,3 den./SMS so ddv

Da pošalješ poruku klikni na dugme:Pošalji poruku
Back to top