Ukucaj DINA
(razmak) TVOJU PORUKU
Šalješ na broj:
144224
cena 41,3 den./SMS so ddv

DINA (1981)

Ime: DINA

Mesto stanovanja: Prilep

Visina/Težina: 170cm / 58kg

Horoskop: Rak

O meni: Чувствителна сум и нежна,искрена,шармантна,вредна.Авантуристите не се мој тип,сакам да најдам сериозен маж што е подготвен за сериозна врска.Секако,се започнува со кафе,пиши ми за да се договориме,бидејќи те повикувам на волшебен предизвик за љубов.

U SMS poruci piši: DINA TVOJA_PORUKA i šalješ na broj 144224 cena 41,3 den./SMS so ddv

Da pošalješ poruku klikni na dugme:Pošalji poruku
Back to top