Ukucaj NEVA
(razmak) TVOJU PORUKU
Šalješ na broj: 141290 cena 41,3 den./SMS so ddv

NEVA (1986)

Ime: NEVA

Mesto stanovanja: Bitola

Visina/Težina: 168cm / 55kg

Horoskop: Devica

O meni: Под присила се доселив овде од Босна и сега се чувствувам многу осамена.Јас сум нежна и искрена,не сакам повеќе минливи авантури,сакам нешто сериозно што ќе има долг век на траење.Преферирам секси облека,фустани и чевли.Пиши ми,те очекувам со нетрпение.

U SMS poruci piši: NEVA TVOJA_PORUKA i šalješ na broj 141290 cena 41,3 den./SMS so ddv

Da pošalješ poruku klikni na dugme:Pošalji poruku

TRENUTNO DOSTUPNI ZA DOPISIVANJE

AGATA

(Kosovo, Makedonija)

Балетот е мојата професија и поради работата во послед...

pogledaj profil »

ANA

(Skoplje)

Дојдов во Скопје да живеам со баба ми.Ми треба друштво,...

pogledaj profil »

KLER

(Skoplje)

Родена сум во Америка,но таму најмалку имам живеено,че...

pogledaj profil »

ELIZA

(Prilep)

Се омажив тука во Прилеп,на невидено,и за брзо време се ...

pogledaj profil »

LARISA

(Skoplje)

Смирена и повлечена,јас би сакала да ми пише некој кој ...

pogledaj profil »

MADLENA

(Skoplje)

Професор по музика,во потрага сум по некој што е многу ...

pogledaj profil »

GABRIJELA

(Kumanovo)

Романтична,мека,чувствителна,за вистински човек кој з...

pogledaj profil »

ELENA

(Tetovo)

Студент сум и многу сакам да се забаваувам.Сакам мажи о...

pogledaj profil »

ALISA

(Prilep)

Работам како танчерка во еден ноќен клуб,многу мажи са...

pogledaj profil »

LINA

(Skoplje)

Живеев долго време во Хонг Конг со мојата мајка,татко м...

pogledaj profil »

HANA

(Veles)

Ја сакам природата,пешачење,класична музика.Јас сум ро...

pogledaj profil »

JULA

(Tetovo)

Се омажив овде во Тетово,мојот маж многу често е на пат,...

pogledaj profil »

TAMARA

(Vinica)

Јас сум во потрага по момче.Сакам да запознаам некој ко...

pogledaj profil »

UNA

(Bitola)

На овој начин сакам да запознаам млад човек за сериозн...

pogledaj profil »

ANGELA

(Veles)

Се вратив од Париз,каде што пораснав,тука се моите коре...

pogledaj profil »

EVGENIJA

(Ohrid )

Поединечни,бизнис интереси,често патувам.Ова е мојот н...

pogledaj profil »

LEONA

(Berov)

Немам искуство во романтични врски,а тоа се должи на мо...

pogledaj profil »

NEDA

(Bitola)

Поради работните обврски,многу често сум во Македониј...

pogledaj profil »

MARTINA

(Gostivar)

Поради работните обврски и честите патувања,јас не усп...

pogledaj profil »

JOSIPA

(Skopje)

Наставничка,разведена,во потрага по некој што ќе може ...

pogledaj profil »

MARIKA

(Skopje)

Пред некое време дојдов да живеам во Скопје.Моментало ...

pogledaj profil »

ZORANA

(Skopje)

Мажена сум во Скопје,а инаку родена сум во Белград.Нема...

pogledaj profil »

AFRODITA

(Štip)

Интересна,подготвена за секаков вид на авантура,се оби...

pogledaj profil »

FILIPA

(Skopje)

Студирам и се занимавам со кошарка,затоа сум дојдена о...

pogledaj profil »

GLORIJA

(Kičevo)

Ако сте во потрага по авантура,вие сте на вистинското м...

pogledaj profil »

OLIVERA

(Skoplje)

Манекенка,често на пат,немам многу време за да запозна...

pogledaj profil »

UBAVKA

(Skoplje)

Јас сум разведена и сега конечно слободно дишам.имам ж...

pogledaj profil »

DINA

(Prilep)

Чувствителна сум и нежна,искрена,шармантна,вредна.Ава...

pogledaj profil »

EMA

(Strumica)

Сакам смс допишување,дружење,сакам да запознавам нови ...

pogledaj profil »

RITA

(Kumanovo)

Се разведов од сопругот Србин со кој долго време бев во...

pogledaj profil »

VASKA

(Strumica)

Доколку сакаш средба со слободна и убава девојка,испра...

pogledaj profil »

GALA

(Veles)

Повлечена сум и мирна девојка и барам сериозен маж за в...

pogledaj profil »

INES

(Skoplje)

Мили мои,мене не ме интересира машката анатомија полна...

pogledaj profil »

ZANA

(Bitola)

Би сакала преку овој сервис за запознавање да ми пише с...

pogledaj profil »

OLENA

(Bitola)

Во потрага по надарени и доминантни мажи кои уживаат д...

pogledaj profil »

SRNA

(Kruševo)

Секси,симпатична,ги сакам мажите што знаат да уживаат ...

pogledaj profil »

ZOJA

(Tetovo)

Слободна сум,со завидливи облини и голем сексуален апе...

pogledaj profil »

JOANA

(Prilep)

Богата русокоса со голем задник и големи гради,сакам м...

pogledaj profil »

KLARA

(Štip)

Мојот татко беше офицер во ЈНА во поранешна Југославиј...

pogledaj profil »

LIZA

(Gostivar)

Слободна,среќно разведена(се вратив после 15 год. Малтр...

pogledaj profil »

LUNA

(Kavadarci)

Сакаш да запознаеш згодна црнокоса,пиши ми и се што те ...

pogledaj profil »

NEVA

(Bitola)

Под присила се доселив овде од Босна и сега се чувствув...

pogledaj profil »

VENERA

(Veles)

Јас сум една размазена богаташка која се најде во Веле...

pogledaj profil »

FETISH

(Tetovo)

Ćao, ako si muškarac koji želi da oseti moja negovana stopala na sebi, da uživaš u njima, da mi...

pogledaj profil »
Back to top